Четвер, Лютий 7th, 2019

Співпраця задля реалізації важливої справи на користь дітей

Нещодавно в рамках виконання меморандумів про співпрацю між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості й Державною службою з питань праці, укладених 21 січня нинішнього року, на Житомирщині відбулися спільні наради-семінари керівництва Головного територіального управління юстиції та керівників Управління Держпраці, Житомирського обласного центру зайнятості, представників структурних підрозділів у районах цих установ.

Як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини, – консультує Міністр юстиції

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися, як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
Іван Самолов

Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО – Президент

Верховна Рада України ухвалила 334 голосами президентський законопроект щодо закріплення у Конституції України курсу на членство України в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі.

Планували заходи з попередження вчинення злочинності та правопорушень дітьми

Відбулася робоча зустріч керівника Хорошівського районного сектору із спеціалістами служби у справах дітей Хорошівської райдержадміністрації.

Ми довіряємо людям – Президент про запровадження монетизації субсидій

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості довіри до людей, які отримують субсидії. Про це Глава держави сказав під час наради в Міністерстві соціальної політики щодо запуску системи монетизації субсидій.