Вівторок, Лютий 12th, 2019

Півтора мільйона гривень: Реалізуй ідею в рамках гранту від ОДА-2019

Бажаєш творити суспільно корисні зміни? Маєш креативні ідеї? Тоді не зволікай та подавай конкурсну заявку на грант від Житомирської ОДА-2019. Загальна сума фінансової підтримки – 1 млн 500 тис. грн.

Президент підпише зміни до Конституції щодо визначення стратегічного курсу України на членство в ЄС і НАТО

Президент Петро Порошенко підпише закон про внесення змін до Конституції України щодо визначення стратегічного курсу нашої держави на членство в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору. Про це Глава держави заявив під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital.

Кошти від розмитнення автомобілів на єврономерах маємо використати для індексації пенсій – Президент

Президент Петро Порошенко закликав власників автомобілів з іноземною реєстрацією скористатися останніми днями дії пільгового періоду для легалізації зазначених транспортних засобів. Це сприятиме не лише наповненню безпосередньо бюджету Пенсійного фонду, а й дозволить здійснити індексацію пенсій, наголосив Глава держави.

Управління праці та соціального захисту населення РДА вчергове закликає роботодавців до легалізації трудових відносин

Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації в черговий раз хоче привернути увагу роботодавців та найманих працівників нашого району до питання легалізації виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин.

Відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Під головуванням керівника апарату Хорошівської РДА, голови координаційної ради Ігоря Ткача відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, за участі членів ради.