Середа, Лютий 13th, 2019

Пацієнт має право: Що треба знати про свободу вибору в охороні здоров’я і згоду на медичне втручання

Вже з середини минулого року українці мають право на вільний вибір лікаря, без прив’язки до дільничого лікаря, місця реєстрації («прописки»). Міністерство охорони здоров’я України розповідає детально, що означає свобода вибору і згода на медичне втручання, і яке відношення це має до пацієнт-орієнтованої системи охорони здоров’я.

Води Дуная ведуть нас до серця Європи – Президент виступає за розвиток морських портів Рені та Ізмаїл

Під час робочої поїздки до Одеської області Президент Петро Порошенко взяв участь в розширеній нараді з питань розвитку морегоспдарського комплексу України, яка відбулася в Ізмаїлі. Глава держави наголосив, що Україна є морською державою і має усі можливості включення наших морських портів, зокрема Рені та Ізмаїл, до європйеських транспортних коридорів.