В Іршанській ОТГ затвердили першочергові проекти для реалізації у 2019-2021 роках

Сьогодні, 14 лютого, в Іршанській об’єднаній територіальній громаді визначили пріоритетні проекти, які планується реалізувати у найближчі три роки.

Перспективний план розвитку громади на 2019-2021 роки затвердили під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, за участі голови Хорошівської РДА Галини Ширченко.

Завдяки найуспішнішій реформі країни – децентралізації, яка впроваджується за ініціативи Президента Петра Порошенка, Іршанська ОТГ отримала десятки мільйонів гривень на відбудову об’єктів.

«Коли ви прийняли рішення про об’єднання ви були одна із перших десяти громад. Я вважаю, що це було саме правильне і мудре рішення. Чому? Тому, що ті громади, які об’єдналися на початку об’єднання змогли залучити додатковий фінансовий ресурс держави,ті хто об’єднався пізніше зрозуміло він отримав набагато менше ніж ви за ці три роки.» – зазначив Ігор Гундич.  Він також говорив про те, що вдалося реалізувати в області за  роки фінансової децентралізації.

«Реформа, яку ініціював Президент, дійсно втілюється, і кожен може побачити результат. Ви, жителі громади, маєте брати активну участь в обговоренні перспективи на 2019-2021 роки, аби ми спільно втілили ці проекти у найближчі 3 роки», – зазначив Ігор Гундич.

Жителі громади, своїми голосами, підтримали план реалізації таких проектів – «символів змін» – у 2019-2021 роках:

• Ремонт доріг: Нова Борова – Губенкове, Нова Борова – Йосипівка – Губенкове, вул. Шевченка, вул. Гулія у смт Іршанськ;
  • теплосанація корпусу гімназії Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ»;
  • теплосанація корпусу дитячого садочка «Білочка»;
  • будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям у смт Іршанськ та с.Добринь;
  • придбання шкільного автобуса;
  • створення сучасних кабінетів географії, математики, іноземної мови та майстерні для трудового навчання;
  • реконструкція вуличного освітлення;
  • будівництво території екологічного комфорту: парку культури та відпочинку в смт Іршанськ;
  • реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд в смт Іршанськ, водопровідних мереж, станція знезалізнення;
  • придбання трактора для вивозу твердих побутових відходів та контейнерів для роздільного збирання побутових відходів.