Галина Ширченко провела нараду з питання якості автобусних перевезень у районі

Голова РДА Галина Ширченко провела нараду з перевізником ПП «Рім-Богдан» з питання якості автобусних перевезень у районі.

Нарада відбулася за участі заступника директора ПП «Рім-Богдан» Дмитра Левківського, інженера ПП «РІМ-Богдан» Володимира Гнеся, голови районної ради Андрія Ющенка, заступника голови РДА Богдана Баранівського, заступника голови Хорошівської ОТГ Василя Зіника, заступника голови ОТГ Руслана Семенія, начальника управління соціально-економічного розвитку РДА Тетяни Федоренко.

Головне, що турбувало учасників наради – налагодження регулярних внутрішньорайонних пасажирських автобусних сполучень.

Руслан Семеній говорив про те, що громаду турбує питання відновлення руху автобусу до села Небіж та зазначив, що селищна рада готова зі свого боку всіляко сприяти відновленню рейсу – проводити регулярне грейдерування дороги та, в разі  необхідності, відповідне фінансування.

В ході обговорень було прийнято рішення відновити рух автобусу до с. Небіж з 25 лютого 2019 року з графіком заїзду два рази на тиждень – понеділок і четвер.