Галина Ширченко спілкувалася з жителями Дворищенського старостинського округу

Сьогодні, 12 березня, відбулися збори громадян Дворищенського старостинського округу учасниками яких були голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко.

Про роботу старостинського округу за минулий рік звітував в.о. старости Віталій Пантус. Селищний голова Хорошівської ОТГ Володимир Столярчук доповідав присутнім по соціально-економічних показниках об’єднаної громади за 2018 рік та говорив про проекти, які заплановано реалізувати по громаді на поточний рік.

Про те, які проекти реалізовано в районі за останні два роки та перспективи розвитку району на 2019-2021 роки розповіла голова райдержадміністрації Галина Ширченко.

«Все, це вдається зробити завдяки ініційованій Президентом України Петром Олексійовичем Порошенком реформі децентралізації, яка дала можливість збільшити в рази кошти місцевих бюджетів та громадою вирішувати на які цілі їх спрямувати.», – зазначила голова райдержадміністрації.

Відповідаючи на запитання, щодо стану автомобільних доріг району та організації автобусних сполучень між населеними пунктами району Галина Ширченко повідомила: «Ці питання піднімаються людьми практично в кожному селі. Перевізники не хочуть виїжджати на малоприбутковий, а подекуди й збитковий маршрут і ми не можемо на це вплинути, хоча перемовини ведемо постійно. Наразі, заплановано нараду з головами ОТГ та перевізником і, я думаю, компроміс буде знайдено.»