Середа, Березень 13th, 2019

Галина Ширченко спілкувалася з жителями села Радичі

Сьогодні, 13 березня, голова Хорошівської РДА Галина Ширченко і голова районної ради Андрій Ющенко відвідали Радицьку сільську раду та поспілкувалися з місцевими жителями.

Галина Ширченко зустрілася з жителями села Фасова

Під час зустрічі з жителями села Фасова голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко говорила про проекти, які реалізовані в районі та області за два минулі роки, ділилася планами розвитку району на 2019-2021 роки.

В Україні запроваджують нові механізми підтримки сімей з дітьми

Уряд України вважає одним із стратегічних напрямків діяльності підтримку сімей з дітьми та збільшення народжуваності в Україні.

Мінімальне грошове забезпечення бійців на передовій з квітня складатиме 22,5 тис. грн, – Президент України

З першого квітня 2019 року мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців на передовій складатиме 22,5 тис. грн.