Галина Ширченко спілкувалася з жителями села Радичі

Сьогодні, 13 березня, голова Хорошівської РДА Галина Ширченко і голова районної ради Андрій Ющенко відвідали  Радицьку сільську раду та поспілкувалися з місцевими жителями.

Радицька сільська рада функціонує як самостійний орган місцевого самоврядування, який  ще не визначився до складу  якої об’єднаної територіальної громади приєднатися. Хоча сільська рада оперує не значними фінансовими ресурсами, проте деякі кошти виділяються на утримання Будорижанської ЗОШ, встановлено вуличне освітлення майже у всіх населених пунктах, утримуються місцеві дороги.

Галина Ширченко говорила про переваги, ініційованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації, яка дає можливість значно збільшити фінансовий потенціал громади. Галина Іванівна розповіла про перспективи розвитку району на найближчі три роки та констатувала те, що вже вдалося реалізувати в районі та області завдяки впровадженню реформ у медичній, освітній та дорожній галузях.