Галина Ширченко зустрілася з жителями села Фасова

Під час зустрічі з жителями села Фасова голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко говорила про проекти, які реалізовані в районі та області за два минулі роки, ділилася планами розвитку району на 2019-2021 роки.

«До об’єктів, визначених перспективним планом розвитку громади на 2019-2021 роки, включено реконструкція вуличного освітлення в селі Фасова та ремонт дороги. Ви, як складова об’єднаної громади маєте право приймати участь у розподілі фінансового ресурсу ОТГ, самостійно вирішуючи першочерговість проектів, які треба реалізувати. Таке право дає децентралізація. Реформа – ініційована Президентом Петром Порошенком, який проявив  політичну волю та довіру до людей і дав старт фінансовій децентралізації, завдяки чому в рази зросли надходження до місцевих бюджетів.», – зазначила Галина Ширченко звертаючись до громадян.