Галина Ширченко та Андрій Ющенко взяли участь в загальних зборах громадян Ягодинського старостинського округу

Загальні збори громадян Ягодинського старостинського округу відбулися сьогодні 14 березня.

В.о. старости Станіслав Шемет звітував перед громадою про те, що вдалося  зробити за минулий рік. Заступник селищного голови Новоборівської селищної ради Руслан Семеній озвучив плани розвитку громади на 2019-2021 роки, відповідав на запитання присутніх стосовно вирішення проблемних питань саме Ягодинського старостинського округу, а людей цікавили: медичне обслуговування, профілювання та підсипка щебенем доріг у  межах населених пунктів, обрізання старих дерев, які можуть завалитися при сильному вітрі та спричинити руйнування господарських будівель, проведення в села мережі Інтернет.

«За ініціативи Президента Петра Порошенка в Україні стартувала реформа децентралізації. Ваша сільська рада була однією з тих громад, які повірили в успіх реформи та увійшли до складу Новоборівської об’єднаної територіальної громади. Да, є ще багато невирішених проблемних питань, проте є і перші здобутки. Те, що неможна було зробити через відсутність коштів, на сьогодні вже робиться, адже фінансова децентралізація дала змогу в рази  збільшити надходження до місцевих бюджетів.», – зазначила голова РДА Галина Ширченко звертаючись до присутніх. Галина Іванівна також говорила про те, які проекти вже вдалося реалізувати в районі саме завдяки реформі децентралізації та про перспективи розвитку на найближчі три роки.