Відбулася двадцята сесія Хорошівської районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 14 березня о 10.00 годині, в залі засідань районної ради, відбулася двадцята сесія Хорошівської районної ради сьомого скликання в роботі якої взяли участь 19 депутатів.

В якості запрошених, учасниками засідання були депутат обласної ради Олександр Яковчук, голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Баранівський, начальники управлінь, відділів, служб, завідуючі секторами райдержадміністрації, сільські і селищні голови, керівники районних об’єднань, організацій та установ, представники ЗМІ.

На порядок денний виносилося дванадцять питань, серед яких звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорошівського району на 2018 рік.

Також, перед присутніми, про свою депутатську діяльність за минулий 2018 рік звітував депутат Житомирської обласної ради Олександр Яковчук.