П’ятниця, Березень 15th, 2019

Павло Розенко: Внаслідок монетизації субсидій зміниться лише одне – люди отримають готівкові кошти, які зможуть заощаджувати

Кабінет Міністрів України не запроваджуватиме жодних додаткових обмежень, перевірок чи каральних заходів у зв’язку з монетизацією субсидій. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Молодь Житомирщини запрошують до літнього табору «Вартові безпеки»

Тобі 14-16 років і ти вже мрієш про професію патрульного поліцейського? Тоді Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом Патрульної Поліції України запрошує Тебе до участі у Всеукраїнському таборі «Вартові безпеки».

Житомирська ОДА найближчим часом оголошуватиме тендери на ремонт місцевих доріг

Цьогоріч Житомирщині виділили з Державного дорожнього фонду кошти у сумі 775 млн грн на ремонт доріг загального користування місцевого значення. Найближчим часом управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА розпочнуть оголошувати тендери на проведення ремонтних робіт.

Хто і як отримає «пакунок малюка», – роз’яснює Міністр юстиції

Шановний Павле Дмитровичу, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутися із запитанням. Через 2 місяці я готуюся стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка». Можете більш детально про нього розповісти? Світлана Гончарова