Четвер, Березень 21st, 2019

Рятувальники закликають українців не провокувати пожежі у природних екосистемах

З настанням переважно теплої погоди люди почали активну боротьбу з господарським сміттям та сухостоєм. Така діяльність призвела до того, що різко збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах. Крім того, рятувальники вже фіксують випадки виникнення великих лісових пожеж, адже сильний вітер сприяє швидкому перекиданню вогню з підпаленого кимось на узбіччі дороги сміття.

Ігор Гундич: Наше завдання – забезпечити дітям сімейне виховання

На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич під час тренінгу з комплексного оцінювання інтернатних закладів для працівників галузей освіти, медицини та соціальних служб сьогодні, 21 березня. Участь в заході також взяла дружина Президента Марина Порошенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

7 промислових сонячних електростанцій створюють на Житомирщині

Незважаючи на те, що Житомирщина є північною областю, завдяки сприятливому бізнес-клімату інвестори охоче працюють над проектами зі створення промислових сонячних електростанцій.

Безробітні громадяни району залучаються до участі в громадських роботах

Хорошівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості, вирішуючи проблеми зайнятості жителів нашого району, постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування.

Бізнес-тренінг «Фінансова грамотність та бізнес-планування»

02 квітня 2019 року для керівників та бухгалтерів фермерських господарств буде проводитися бізнес-тренінг «Фінансова грамотність та бізнес-планування».

Хорошівська районна філія Житомирського ОЦЗ

Зарошуємо на навчання!
У квітні 2019 року у Харківському центрі професійно – технічної освіти державної служби зайнятості планується навчання за професіями:

Який порядок виконання рішень суду, – консультує Міністр юстиції

Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.
З повагою Олександр Рева

Уряд вдосконалив механізм щодо забезпечення житлом учасників АТО/ООС з числа ВПО

Уряд удосконалив правовий механізм надання компенсації на придбання житла внутрішньо переміщеними особами, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.