Рятувальники закликають українців не провокувати пожежі у природних екосистемах

З настанням переважно теплої погоди люди почали активну боротьбу з господарським сміттям та сухостоєм. Така діяльність призвела до того, що різко збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах. Крім того, рятувальники вже фіксують випадки виникнення великих лісових пожеж, адже сильний вітер сприяє швидкому перекиданню вогню з підпаленого кимось на узбіччі дороги сміття.

ДСНС посилює профілактичну роботу серед населення, спрямовану на попередження виникнення таких пожеж, і ці заходи будуть здійснюватися й надалі для того, щоб вберегти територію країни та життя українців від руйнівної вогняної стихії.

Шановні громадяни!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас не провокувати пожежі в природних екосистемах.

Категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності, на полях та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю.

Хорошівський РС УДСНС України у Житомирській області