П’ятниця, Березень 22nd, 2019

Запобігання спробам втручання в роботу ЦВК та провокаціям – Президент акцентував увагу СБУ на забезпеченні виборчого процесу

Президент Петро Порошенко наголосив, що нині перед Україною стоять особливі виклики, пов’язані з фінальною стадією президентської виборчої кампанії.

Галина Ширченко наголосила на необхідності дотримання виборчого законодавства всіма членами ДВК

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко перевірила готовність дільничних виборчих комісій у селах Галинівка, Небіж, Кам’яний Брід, Фасова, Знам’янка, Поромівка до роботи під час виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Сьогодні держава – партнер сільського лікаря – Президент

Президент Петро Порошенко на Форумі «Допомога поруч!» щодо медичної реформи наголосив на важливості розвитку сільської медицини та підтримки громадами лікарів. Президент підкреслив, що зі свого боку держава створює необхідні умови для ефективної роботи сільського лікаря.

Наша єдність у різноманітті робить нас сильнішими, ніж єдність у казармі «русского мира» – Президент про важливість релігійної свободи в Україні

Президент Петро Порошенко на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій наголосив на важливості продовження стратегії партнерства держави та релігійних організацій та запевнив у дотримані всіх прав і свобод громадян в Україні, в тому числі і релігійної свободи.