Підвищені пенсії із доплатами отримали майже 280 тисяч пенсіонерів Житомирщини

У Житомирській області вже для 371 тис. пенсіонерів профінансували пенсійні виплати, з яких близько 277 тисяч громадян отримали підвищені пенсії. Разом із підвищеними пенсіями близько 75 тисяч пенсіонерів отримали і перший транш доплати у розмірі 1205 грн.

Про це повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

За інформацією управління станом на 22 березня забезпечено фінансування пенсійних виплат на суму 1029,9 млн грн, що становить 97% до потреби, яка складає 1063,1 млн грн. А саме, профінансовано підприємства поштового зв’язку  по 25 березня та банківські установи по 24 березня.

Загалом на Житомирщині через автоматичну індексацію пенсій підвищені виплати отримуватимуть із березня близько 286 тисяч жителів. А завдяки соціальній ініціативі Президента Петра Порошенка одноразову доплату у березні та квітні отримають майже 80 тисяч пенсіонерів, які мають великий стаж.

На підвищення пенсійних виплат у березні додатково спрямували 156,5 млн грн, з яких близько 94 млн грн – на виплату доплат.

Крім цього ПФУ інформує, що для 84,5 тис. пенсіонерів області профінансували 156,4 млн грн на виплату житлових субсидій.