Нарада з питання організації оздоровлення та відпочинку дітей

Сьогодні, 10 квітня, в залі засідань Хорошівської районної ради відбулася нарада з питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, за участі голів сільських та селищних рад і представників ОТГ.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Панченко проінформувала про зміни у порядку використання коштів, які передбачені на оздоровлення дітей за рахунок обласного бюджету. Відтепер гроші з обласного бюджету надходитимуть до районних бюджетів, де відбуватиметься їх розподіл у залежності від кількості пільгової категорії дітей, які є у кожному районі. Ці кошти будуть використовуватися на відпочинок та оздоровлення дітей виключно у закладах, які працюють на Житомирщині. Проте за рахунок місцевих бюджетів можна придбати путівки і в заклади оздоровлення поза межами області.

«Чим більше сільські ради та ОТГ закладуть місцевих коштів на оздоровлення та відпочинок дітей, тим більше зможуть отримати на ці цілі й фінансової підтримки від області.», – зазначила Валентина Панченко.

Учасниками наради були представники дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко», який знаходиться в с. Левків Житомирського району. Директор закладу Оксана Крук презентувала оздоровчо-відпочинковий табір, розповіла про умови проживання, харчування,  відпочинку, дати чергових заїздів груп та ціни  на путівки.