Понеділок, Квітень 15th, 2019

«Задній хід» у питанні «ПриватБанку» викличе глибоку кризу в стосунках з МВФ і може потягнути нову кризу – Президент

Президент України Петро Порошенко застерігає, що зміна позиції держави у питанні «ПриватБанку», на що натякають і чого прагнуть його колишні власники, спричинить глибоку економічну кризу і в країні, і у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, партнерами України. Про це Глава держави заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу.

Увага! Попередження про заморозки в окремих областях України

За даними УкрГідрометцентру, 15 квітня у західних, Житомирській, у Київській областях сильні заморозки у повітрі 0-3°, (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий)

Службі карного розшуку України -100 років

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Баранівський привітав працівників карного розшуку зі 100-річчям служби карного розшуку України.