Службі карного розшуку України -100 років

Перший заступник  голови райдержадміністрації Богдан Баранівський привітав працівників карного розшуку  зі 100-річчям служби карного розшуку України.

Карний розшук – одна з найважливіших служб поліції, обов’язком якої є здійснення оперативно-розшукових та інших заходів з метою запобігання, припинення та розкриття злочинів, а також розшуку злочинців та встановлення безвісти зниклих.

100 років співробітники карного розшуку день за днем здійснюють головне завдання своєї професії – захист життя, здоров’я, власності, честі, гідності, інших прав та свобода людей від злочинних посягань.

Богдан Баранівський побажав правоохоронцям міцного здоров’я, професійності, оперативності, родинного тепла та добробуту і вручив спільну Грамоту Хорошівської райдержадміністрації і Хорошівської районної ради старшому лейтенанту поліції Владиславу Галюку за сумлінну працю та добросовісне виконання посадових обов’язків.