Рятувальники ознайомили дітей зі своєю професією

17 квітня Іршанські рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» захід відбувся на території частини 28 ДПРЧ смт Іршанськ.

Метою заходу стало ознайомлення дітей з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення та популяризація професії рятувальника.

Захід став для присутніх цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливими є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Під час цієї пізнавальної акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району і області та про причини їх виникнення. Також хлопці та дівчата могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Для юнаків це було особливо цікаво, адже саме в такі миті і зароджуються мрії про вибір майбутньої професії. Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

В ігровій формі рятувальники нагадали підростаючому поколінню, як правильно викликати Службу порятунку, якщо сталося займання, наприклад у квартирі. Також розповіли, як евакуюватися із задимленого приміщення, якщо ти вдома один.

Ця зустріч справила велике враження на усіх присутніх, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» – це дуже важлива та переконлива форма навчання. Коли на конкретних прикладах не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних та близьких.

Хорошівський  районний сектор УДСНС  України у Житомирській області