Сьогодні, 19 квітня, голова райдержадміністрації Галина Ширченко провела оперативну нараду з питання ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Баранівського, начальника управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Тетяни Федоренко, начальника відділу економічного розвитку управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Сергія Ковальчука.

Галина Ширченко говорила про незадовільний стан автомобільних доріг району. В ході наради було прийнято рішення направити листа управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації з зазначенням ділянки доріг, які потребують термінового проведення, в першочерговому порядку, наступних ремонтних робіт:

– ямковий ремонт асфальтного покриття (чорне шосе) на ділянках доріг: Бараші – Хорошів – Топорище; Нова Борова – Йосипівка – Губенкове до с. Ємілівка протяжністю 1,6 км.; Рижани – Катеринівка – Гайки;

– профілювання білощебеневого покриття (з додаванням нового матеріалу) на дорогах: Хорошів – Яблунівка від с. Дашинка; Курганці – Крук через Суховолю; Хорошів – Барезівка – Грушки; Дворище – Заздрівка; Грушки – Давидівка; Нова Борова – Йосипівка – Губенкове від с. Добринь до с. Губенкове; Краївщина – (Виступовичі – Могилів-Подільський) через Кропивню.