Понеділок, Квітень 22nd, 2019

Виконання бюджету Хорошівського району за 1-ий квартал 2019 року

Протягом січня-березня 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 2 192,1 тис.грн. власних доходів, що на 704,3 тис.грн. більше ніж затверджений органами місцевого самоврядування плановий показник з урахуванням внесених змін. До розрахункової норми недоотримано 491,7 тис.грн.

Про виконання Хорошівського районного бюджету за 1-ий квартал 2019 року

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України відділ фінансів Хорошівської райдержадміністрації надає інформацію про виконання районного бюджету за 1-ий квартал 2019 року.

Використання захищених вузлів доступу до мережі Інтернет забезпечить належний рівень захисту інформаційних ресурсів

Відповідно до пункту 1. 5). б) рішення РНБО від 10 липня 2017 року «Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи з їх нейтралізації», веденого в дію Указом Президента України від 13 лютого 2017 року № 32» , веденого в дію Указом Президента України від 30 серпня 2017 року № 254/2017 державним органам, підприємствам, установам і організаціям державної форми власності заборонено закуповувати послуги (укладати договори) з доступу до мережі Інтернет у операторів (провайдерів) телекомунікації, у яких відсутні документи про підтвердження відповідності системи захисту інформації встановленим вимогам у сфері захисту інформації.