Головне меню

Використання захищених вузлів доступу до мережі Інтернет забезпечить належний рівень захисту інформаційних ресурсів

Відповідно до пункту 1. 5). б) рішення РНБО від 10 липня 2017 року «Про стан виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи з їх нейтралізації», веденого в дію Указом Президента України від 13 лютого 2017 року № 32» , веденого в дію Указом Президента України від 30 серпня 2017 року № 254/2017 державним органам, підприємствам, установам і організаціям державної форми власності заборонено закуповувати послуги (укладати договори) з доступу до мережі Інтернет у операторів (провайдерів) телекомунікації, у яких відсутні документи про підтвердження відповідності системи захисту інформації встановленим вимогам у сфері захисту інформації.

Станом на сьогодні, інформація щодо переліку захищених вузлів доступу до мережі Інтернет, які отримали атестат відповідності за результатами державної експертизи у сфері технічного захисту інформації знаходиться на офіційному веб-сайті Держспецзв’язку у розділі Діяльність, Експертиза, Технічний захист інформації, Захищені вузли доступу до мережі Інтернет, Перелік операторів (провайдерів) телекомунікацій (http://www.dsszzi.gov.ua/dsszzi/control/uk/publish/article?art_id=283080&cat_id=44795), що надають послуги з доступу до мережі Інтернет та мають чинні атестати відповідності системи захисту ЗВІД, та постійно оновлюється.

Застосування захищених вузлів доступу до мережі Інтернет забезпечить належний рівень захисту державних інформаційних ресурсів та зведе до мінімізації збитків від кібератак.  


Схожі новини

Залишити відповідь