Четвер, Квітень 25th, 2019

Верховна Рада прийняла Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.
Засідання Верховної Ради відбулося сьогодні, 25 квітня.

Усе про аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання, – роз’яснює Міністр юстиції

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене – донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти, але запевняє, що коли їй виповниться 18, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання? Світлана Шевченко

РФ знову перетнула «червоні лінії» та нахабно торпедує мирний процес на Донбасі – Президент України

Указ Президента Російської Федерації щодо спрощеної процедури набуття громадянства РФ громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, це чергове безпрецедентне втручання РФ у внутрішні справи незалежної держави, брутальне порушення суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України та повне попрання своїх зобов’язань у рамках Мінських домовленостей.

Рятувальники допомагають лісівникам у гасінні пожежі в Олевському районі

23 квітня о 19:15 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що близько 18:05 у Новоозерянському лісництві державного підприємства “Білокоровицьке лісове господарство” Олевського району виникла лісова низова пожежа на площі 5 га.