Головне меню

До 80% компенсації можна отримати за утеплення будинку із державного та обласного бюджетів

Для жителів та ОСББ області, які прагнуть модернізувати своє житло, діють програми «теплих» кредитів. Із державного та обласного бюджетів можна отримати до 80% компенсації на утеплення та енергозберігаючі заходи.

Так, взяти вигідний кредит на утеплення можна взяти у чотирьох банках: Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку.

Завдяки державній програмі підтримки можна придбати енергоефективні матеріали для свого будинку чи квартири і отримати від 20 до 70% відшкодування.

«Теплий» кредит надається:

– на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) з відшкодуванням від 20 до 70% суми кредиту;

– на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням від 30 до 70% суми кредиту.

ОСББ та ЖБК на енергоефективні заходи може отримати від 40% до 70%.

За обласною програмою також можна отримати підтримку на енергоефективні технології для житла:

фізичним особам – 10 % від суми кредиту, але не більше 1000 грн;

учасникам АТО та членам сімей загиблих – 10% від суми кредиту, але не більше 2000 грн;

ОСББ, ЖБК – 10% від суми кредиту раз у рік за одним кредитним договором.

Кредит можна отримати на заміну вікон, дверей, утеплення будинку, придбання твердопаливного котла тощо.

Для того, аби оформити «теплий» кредит, необхідно:

  1. Обрати партнера-постачальника, визначитися з товаром, який вам потрібний, та отримати в магазині рахунок-фактуру на цей товар.
  2. Після цього до банку потрібно подати такі документи: паспорт, податковий номер, документ про отримані доходи за 6 місяців, рахунок-фактуру на товар, документ про призначену субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (для осіб, яким призначено субсидію), акт виконаних робіт (для АБ «Укргазбанк»).
  3. Банки самостійно подають до ОДА реєстр учасників програми «теплих» кредитів, яким перераховують відшкодування.

За довідками щодо кредитування можна звертатися за адресою м. Житомир, м-н імені С. П. Корольова, 3/14, каб. 110. Телефон: (0412) 47-47-12.

Нагадаємо, що загалом з початку дії програми «теплих» кредитів 131 ОСББ та 13575 домогосподарств взяли кредити на утеплення та модернізацію житла й отримали компенсацію. А жителі ОСББ «Шевченка-105» у Житомирі завдяки «теплим» кредитам сплатили лише близько 10% вартості встановлених вікон та дверей, решту – компенсували їм із державного, обласного та міського бюджетів.


Схожі новини

Залишити відповідь