Військовослужбовці на передовій вже за травень отримають більше 27 тисяч гривень

З 1 травня 2019 року зростає грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в Операції об’єднаних Сил на сході України. Вже за травень бійці на передовій отримають мінімум 27 300 грн.

Відповідно до наказу Міністра оборони України, який був підписаний 8 травня,  розміри доплат за участь в ООС підвищуються на 5 тисяч гривень військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, та на 1 тисячу гривень — у інших районах проведення ООС.

Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних Сил буде становити на першій лінії —27 300 грн, в інших районах проведення операції — 16 800 грн.

Командир взводу на першій лінії отримуватиме від 31 100 грн, в інших районах – від 20 600 грн, командир батальйону – від 35 500 грн на першій лінії та від 25 000 грн в інших районах.

Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення у сумі 42 000 грн, ав інших районах проведення операції — 31 500 грн.

Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку в межах виділених у 2019 році в Держбюджеті коштів на утримання Збройних Сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків.