Понеділок, Червень 3rd, 2019

Відсьогодні починає діяти новий “Український правопис”

Фінальний текст нової редакції “Українського правопису” опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук 3 червня і з цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Набір учасників на тренінги в рамках навчальної програми «Успішні локальні громади»

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади».

Пам’ятка щодо профілактики отруєнь медоносних бджіл

Вимоги законодавства України щодо безпеки медоносних бджіл від отруєнь при використанні засобів захисту рослин в сільському і лісовому господарстві визначаються:

1000 атестатів вже видано енергоаудиторам для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем

У співпраці із 43 закладами вищої освіти ми продовжуємо формувати ринок висококваліфікованих енергоаудиторів для сертифікації енергоефективності будівель.