Вівторок, Червень 4th, 2019

До 10 червня отримувачам послуг муніципальної няні мають виплатити компенсацію – по 1626 грн

Перші родини на Житомирщині вже у червні мають отримати кошти за послуги муніципальної няні. В області за призначенням компенсації від держави на послуги няні для дитини віком до 3-х років звернулися 27 родин.

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Герої наших сердець» – про людей, які надихають

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України розробило інформаційну кампанію «Герої наших сердець».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки земельної ділянки для розміщення кар’єру АТ «ОГХК» по видобутку титанових руд на Юрській ділянці Межирічного родовища

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 170,0000 га, розташованої за межами населеного пункту на території Хорошівського району Житомирської області для розміщення кар’єру АТ «ОГХК» по видобутку титанових руд на Юрській ділянці Межирічного родовища.