П’ятниця, Червень 21st, 2019

З Днем державної служби

Шановні державні службовці!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!
Сумлінно служити людям, народу України – це ключове завдання, що визначає суть професійної діяльності кожного державного службовця.

Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня, в Україні відзначається «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні». 22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку – мить, яка стала відліком болю, страждань і смерті мільйонів людей. Кожен раз в цей день ми згадуємо тих хто не повернувся з цієї війни, тих хто кров’ю і потом відстоював перемогу.

Співпраця Хорошівського РС філії Центру пробації у Житомирській області та поліції з питань розшуку засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо

20 червня 2019 року відбулася робоча зустріч начальника Хорошівського районного сектору філії Державної установи «Центр
пробації» у Житомирській області Наталії Данильчук з оперативним
уповноваженим сектору кримінальної поліції Хорошівського
відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області Юрієм Котвицьким.