З Днем державної служби

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Сумлінно служити людям, народу України – це ключове завдання, що визначає суть професійної діяльності кожного державного службовця.

Забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей.

Щира вдячність всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь Хорошівського району.

Переконана, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

З повагою голова РДА Галина Ширченко

Схожі новини