Вівторок, Липень 2nd, 2019

195 родин учасників АТО Житомирщини отримали можливість придбати житло за державні кошти

Упродовж останніх 4 років держава підтримує родини учасників АТО Житомирщини – 133 млн грн направили для придбання власного житла сім’ям загиблих військових та особам з інвалідністю.

Приймаються зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту с. Поромівка, для розміщення цеху з обробки декоративного каменю

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га, розташованої за межами населеного пункту с. Поромівка,
вул. Шевченка 2в, 2д, 2е Хорошівського району Житомирської області, для розміщення цеху з обробки декоративного каменю.

З 1 липня за «муніципальну няню» батьки отримуватимуть щомісяця вже по 1,7 тис. грн

З липня цього року зростає прожитковий мінімум в Україні, змінюється він і для основних соціальних та демографічних груп населення. Від 1 липня прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років з 1 тис. 626 грн збільшився до 1 тис. 699 грн. Відповідно і за проектом «Муніципальна няня» – батькам збільшується компенсація за послуги няні для своєї дитини.