Головне меню

195 родин учасників АТО Житомирщини отримали можливість придбати житло за державні кошти

Упродовж останніх 4 років держава підтримує родини учасників АТО Житомирщини – 133 млн грн направили для придбання власного житла сім’ям загиблих військових та особам з інвалідністю.

Так, за 2016-2018 роки житло за державні кошти придбали 172 родини військовослужбовців, ще 23 родини зможуть це зробити цьогоріч.

Про це повідомили у департаменті праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

За словами директора департаменту Юрія Прокопця, цьогоріч Житомирській області розподілили 33,6 млн для виплати грошової компенсації на купівлю квартир та будинків жителям області.

«У 2019 році власне житло за державні кошти зможуть придбати 23 родини учасників АТО/ООС, із яких 3 сім’ї загиблих військових та 20 осіб з інвалідністю внаслідок війни I-II групи. Крім цього, кошти на житло у цьому році отримають ще 13 родин учасників бойових дій на території інших держав, 1 внутрішньо переміщена особа та 2 родини учасників Революції Гідності», – зазначив Юрій Прокопець.

Загалом упродовж 2016-2019 років можливість придбати житло за державні кошти отримали 238 родин, із яких 195 – сім’ї учасників АТО/ООС, 39 сімей воїнів-інтернаціоналістів, 2 внутрішньо переміщені особи та 2 родини учасників Революції Гідності.

Нагадаємо, що на Житомирщині цьогоріч закуплять 39 квартир для родин загиблих, осіб з інвалідністю та учасників бойових дій, кошти для яких вже розподілили між районами та містами.


Схожі новини

Залишити відповідь