Відкрили дорогу Хорошів-Краївщина після капітального ремонту

Відповідно до Обласної програми розвитку дорожньої інфраструктури в 2018 році управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської  облдержадміністрації 13.09.2018 року укладено договір з підрядником ПП «Автомагістраль» на капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Хорошів-Краївщина (від смт. Хорошів до с. Дашинка) протяжністю 7,5 км. вартістю 57,006 млн. грн.

У 2018 році з Дорожнього фонду профінансували 16,8 млн грн, а у 2019-му – 40,2 млн грн.

Наразі ремонтні роботи завершено. Відкриття даної ділянки дороги відбулося сьогодні, 12 липня, за  участі заступника голови Житомирської облдержадміністрації Олексія Ясюнецького, начальника  управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації Романа Крисюка, голови Хорошівської райдержадміністрації Галини Ширченко, голови районної ради Андрія Ющенка.

«Сьогодні, у нас, надзвичайно приємна подія – ми, без перебільшення, маємо дорогу європейського рівня. Мене переповнює почуття гордості, що така дорога збудована в нашому районі, в сільській місцевості. Я щиро дякую екс-голові ОДА Ігорю Гундичу за розуміння і сприяння будівництву автошляху, дякую підряднику за роботу та сподіваюся, що ви і надалі виконуватимете умови договору та здійснюватимете обслуговування дороги.» – зазначила Галина Ширченко.

Згідно з умовами договору здійснено капітальний ремонт, а саме замінено білощебеневе покриття на асфальтобетонне (2 шари асфальтобетону), розширено дорогу до 7 метрів, впорядковано узбіччя, зроблено дорожню розмітку, встановлено дорожні знаки та облаштовано автобусні зупинки.

В. о. старости с. Дашинка Любов Шевченко дякувала від імені всієї громади Галині Ширченко, Ігорю Гундичу за сприяння будівництву дороги та безпосередньо  виконавцям робіт: «Ми навіть не мріяли, що у нас буде така дорога. Щира подяка всім хто ініціював це будівництво і працівникам «Автомагістраль».  Окрема подяка Галині Іванівні Ширченко, яка доклала чимало зусиль, щоб ця дорога була побудована.»

У селі Дашинка

Схожі новини