Четвер, Серпень 8th, 2019

Ми обов’язково скористаємося своїм шансом змінити країну – Володимир Зеленський на бізнес-форумі у Стамбулі

8 серпня у рамках офіційного візиту до Турецької Республіки Президент України Володимир Зеленський взяв участь в українсько-турецькому бізнес-форумі. Під час виступу Глава держави підкреслив, що останні 28 років були для України не дуже успішними. А український народ, який відповідно оцінив такий стан речей, надав чинному Президенту та його команді мандат на зміни.

Зміни у наданні пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Майже п’ятьох тисяч жителів Житомирщини за аліментну заборгованість обмежили у праві полювання

3 серпня стартує сезон полювання на диких птахів, який триватиме до 3 листопада 2019 року включно. Проте не всі охочі зможуть взяти до рук мисливську рушницю. Майже п’ять тисяч жителів області – злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість понад 6 місяців, працівники органів державної виконавчої служби обмежили у праві полювання.

Як зареєструвати фізичну особу-підприємця, – роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн? Сергій Никоненко

Дитячі пустощі з вогнем

Дуже часто причиною виникнення пожеж являються дитячі пустощі з вогнем. Так, за статистикою кожна десята пожежа в Україні – виникає саме з вини малолітніх дітей.