П’ятниця, Серпень 9th, 2019

Яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх, – роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня, пане Павле! Мій неповнолітній племінник вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх?
Людмила Бевз

В Україні починається трансформація будинків дитини у центри реабілітації та паліативної допомоги

Кабінет Міністрів України затвердив Положення про центри реабілітації та паліативної допомоги дітям. Це означає, що в кожній області в Україні запрацюють центри реабілітації та паліативної допомоги, яких нині критично не вистачає. Реабілітаційна та паліативна допомога включається до програми медичних гарантій (Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року).

Українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна–Казахстан, Центральна Азія»

5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна– Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки МЗС України та Посольства Республіки Казахстан в Україні.