Міні-ярмарок вакансій

У Хорошівській районній філії Житомирського ОЦЗ 14 серпня 2019 року відбувся міні-ярмарок вакансій, на якому свої вакантні місця пропонувало ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат».

Це одне з кращих підприємств Житомирської області, що входить в 5-ку провідних підприємств України за обсягами виробництва м’ясних виробів. На Житомирському м’ясокомбінаті здійснюється повний виробничий цикл – від забою до реалізації готової продукції. Підприємство має 30 торгових точок по області та 9 у місті Києві. На даний час на підприємстві працює близько 1500 працівників.

Завдяки модернізації обладнання  та високій кваліфікації персоналу на підприємстві  постійно збільшуються обсяги виробництва і відповідно створюються нові робочі місця.

На сьогоднішній день існує потреба в кадрах, а саме: експедитори, водії автотранспортних засобів, вантажники, комплектувальники. Робота як позмінно так і вахтовим методом, гарантовано компенсацію за проїзд та повний соціальний пакет. Запрошені на ярмарок вакансій безробітні були ознайомлені з умовами праці на підприємстві, режимом роботи та оплатою праці. Мова йшла також про вимоги до претендентів на вакантні посади.

На завершення заходу учасники семінару мали можливість дегустувати продукцію Житомирського м’ясокомбінату.

Всього участь у ярмарку вакансій взяли 21 безробітний. Безробітні зацікавилися отриманою інформацією, а також обговорили можливості та перспективи працевлаштування на даному підприємстві.

Схожі новини