Головне меню

У Хорошівській філії Житомирського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок

14 серпня 2019 року у Хорошівській філії Житомирського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників «Кромберг енд Шуберт».

Присутні безробітні дізналися, що це підприємство з 100% іноземними інвестиціями на якому виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Mercedes. Volkswagen. BMW. Audi).

«Кромберг енд Шуберт» працює у три зміни. За добу на підприємстві виготовляють 1300 кабельних мереж, усе експортують. Робочий процес фактично безперервний. На одній лінії задіяно до 65 працівників, вони – одна команда, кожен відповідає за свою ділянку, але за результат несуть колективну відповідальність. Залишають робочі місця теж разом. Тоді лінія остаточно зупиняється і співробітники можуть піти на перерву – перекусити, зателефонувати, тощо. На це мають 10 та 20 хвилин за графіком протягом 8-годинної зміни. 

Ще один із принципів компанії – дотримання законодавства. Тож слідкують за умовами та режимом праці, а ще – абсолютно всі співробітники оформлені офіційно, отримують гідну заробітну платню, «соціальний пакет», є доплати за вечірні і нічні зміни, додаткові блага, виплата декретних, а самі вагітні мають можливість працювати у відділі полегшеної роботи. Для них передбачена лише денна зміна, можуть робити перерви при потребі. Також на підприємстві працюють люди з інвалідністю.

На території підприємства діє власна їдальня, яка одночасно може обслуговувати 170 осіб. На виробничих лініях «Кромберг енд Шуберт» можна отримати 11700 грн. Ті, хто займається технічною підтримкою процесів, мають майже 17 тисяч. 

Своїх працівників на «Кромберг енд Шуберт» в Житомирі навчають з «нуля». Після співбесіди, чекає теоретичний курс, а з третього тижня – робота на лінії під керівництвом тренера, далі – наставництво колег. Таким чином можна відчути темп роботи, перевірити умови, налагодити контакт з колективом. Повний цикл навчання займає 90 днів.  Трудову книжку заповнюють одразу, навчання оплачується.

Успішно реалізуватися на підприємстві може кожен, хто готовий вчитися та опановувати нові навики. На роботу співробітників «Кромберг енд Шуберт» доставляють автобусами, працівники мають можливість безкоштовно їздити на роботу та з роботи додому.

Більшості  сподобалась розповідь про умови праці і 51 безробітний відразу заповнили анкети для подальшого працевлаштування на даному підприємстві.« (Попередня новина)Схожі новини

Залишити відповідь