Головне меню

В екосистемах області продовжують виникати пожежі

Упродовж минулої доби на території Житомирщини виникло 32 пожежі на відкритих територіях, з них: 2 лісові пожежі на площі 3,7 гектара; 15 випадків загоряння сухої трави на загальній площі 30 гектарів; 14 загорянь сміття на площі 3 тисячі 406 м².

Крім того, у м. Коростень горіли відходи пиломатеріалів на площі 300 м².

Для ліквідації пожеж залучалися рятувальники міст Житомира, Коростеня, Малина та Баранівського, Бердичівського, Брусилівського, Житомирського, Ємільчинського, Коростенського, Лугинського, Малинського, Народицького, Овруцького, Радомишльського, Хорошівського, Черняхівського й Чуднівського районів.

Обласний центр з гідрометеорології попереджає про надзвичайно високу (5 клас) пожежну небезпеку протягом 9-11 вересня. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації в черговий раз звертається до громадян з приводу неухильного дотримання правил пожежної безпеки та обережного поводження з вогнем.

Пам’ятайте! За умов спекотної погоди спалювання сухої трави, сміття, розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною виникнення масштабних пожеж!


Схожі новини

Залишити відповідь