Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Сьогодні, 17 вересня, на центральній площі Хорошева, рятувальники Хорошівського районного сектору провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Учасниками акції були учні Хорошівського ліцею №1 та Хорошівського ліцею №2.

Метою заходу було ознайомлення дітей з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення та популяризація професії рятувальника.

Під час цієї акції рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району і області та про причини їх виникнення.

Діти ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби, зрозуміли, як важливо дотримуватися правил безпеки життєдіяльності та чому неможна нехтувати заходами безпеки в повсякденному житті. Також хлопчики і дівчатка могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

Рятувальники, в ігровій формі, нагадали підростаючому поколінню, як правильно викликати Службу порятунку, якщо сталося займання, наприклад у квартирі. Також розповіли, як евакуюватися із задимленого приміщення, якщо ти вдома один.

По завершенню акції, рятувальники приймали привітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника. Працівники Хорошівського Будинку культури розважали їх піснями, а представники виконавчої влади та місцевого самоврядування вручили грамоти кращим працівникам пожежно-рятувальної служби району.

Керівник апарату Хорошівської РДА Ігор Ткач вручав грамоти Хорошівської РДА та побажав всім рятівникам, хоробрим та мужнім людям, міцного здоров’я, витримки, відваги, родинного тепла та якомога менше надзвичайних ситуацій.

Схожі новини