Хорошівський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області інформує

19.09.2019 року у приміщенні Хорошівського бюро правової допомоги, працівником Хорошівського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Євгенієм Шамраєм, спільно з керівником правової допомоги Ларисою Шапіренко, проведено бесіду із засудженою, яка позбавлена батьківських прав.

Під час бесіди засудженій роз’яснено умови, права та обов’язки при поновленні батьківських прав, а саме: спосіб життя особи, позбавленої батьківських прав, зміна ставлення до дитини та її виховання. Не менш важливим є глибина та стійкість позитивних змін, що можуть бути підставою для поновлення батьківських прав.

По завершенню бесіди засудженій надано контактну інформацію та інформаційні буклети.

Хорошівський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області

Схожі новини