Четвер, Жовтень 3rd, 2019

Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2019 року

В. о. начальника управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Ковальчук доповідаючи про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2019 року зокрема зазначив:

За програмою «Власний дім» можна придбати, побудувати та реконструювати своє житло

Придбати, побудувати та реконструювати своє житло жителі Житомирської області можуть завдяки програмі «Власний дім».

Володимир Зеленський: Настав час для більш системних і ґрунтовних кроків у законодавчій сфері України

Президент України Володимир Зеленський окреслив основні напрями роботи Комісії з питань правової реформи. Глава держави наголосив, що українське суспільство втомилося від обіцянок щодо проведення реформ та очікує реальних змін.