У Хо́рошеві вітали захисників України

Сьогодні, напередодні свят – Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці у Хорошеві відбулися святкові заходи.

Керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськість зібралися біля меморіалу Слави аби покласти квіти до пам’ятників загиблим в боях за незалежність України та воїнам Другої світової війни.

Далі захід продовжився у великій залі Хорошівського будинку культури урочистою концертною програмою підготовленою творчими та аматорськими колективами Хорошівщини.

Захисників України учасників АТО/ООС та військовослужбовців вітали зі святом і вручили грамоти, подяки і подарунки – голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко, військовий комісар Хорошівського РВК Сергій Штурнак, депутат обласної ради Володимир Ковальчук, селищний голова Хорошівської ОТГ Володимир Столярчук.

Представники Хорошівської РДА, також, поклали квіти на могили загиблим у боях за суверенну, соборну Україну землякам Пилипу Слободенюку, Сергію Порозінському та Герою України Віктору Прохорчуку.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні за незалежність України.

(Наступна новина) »

Схожі новини