Інформація про виконання Хорошівського районного бюджету за 9 місяців 2019 року

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України відділ фінансів Хорошівської райдержадміністрації надає інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

Протягом січня-вересня 2019 року до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 2575,6тис.грн., що на 140,8тис.грн. більше в порівнянні з затвердженим районною радою плановим показником з урахуванням внесених змін та менше від надходжень у відповідному періоді минулого року на 76,8тис.грн.

Протягом звітного року до спеціального фонду районного бюджету  надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів) 481,8тис.грн., що менше від затвердженого плану на цей період  на 85,7тис.грн.

Найбільшу питому вагу в структурі надходжень районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб –87,3 %. При плані надходжень 2215,3тис.грн. до бюджету надійшло 2249,6тис.грн. податку, додатково отримано 34,3тис.грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року даного платежу надійшло на 92,2тис.грн. менше.

Надходження  від орендної плати за користування майном, що перебуває в комунальній власності є незначними і становлять 39,3тис.грн., додатково до плану надійшло 0,1тис.грн.

Плати за надання адміністративних послуг протягом звітного періоду надійшло 180,5тис.грн., що забезпечило виконання планового показника та дало можливість додатково до бюджету мобілізувати 10,2тис.грн.

Видатки загального фонду районного бюджету за січень-вересень поточного року становили 92116,4тис.грн.

Наявні ресурси районного бюджету спрямовувались, у першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету відповідно до статті 55  Бюджетного кодексу України.

Видатки на утримання установ та проведення заходів по галузі «Охорона здоров’я» склали 19072,9тис.грн. Крім того, за рахунок субвенцій із державного бюджету використано на придбання ліків хворим на цукровий та нецукровий діабет 650,7тис.грн.

Фінансування даної галузі здійснювалось як за рахунок медичної субвенції із державного бюджету та медичної субвенції переданої із бюджетів об’єднаних територіальних громад. Питома вага видатків на галузь у загальному обсязі районного бюджету становить 20,7%. На оплату праці з нарахуваннями спрямовано 15127,4тис.грн. або 82,1%, медикаменти, для пролікованих   хворих, 407,2 тис.грн. (2,2%), продукти харчування – 278,7тис.грн. (1,5%) та спожиті комунальні послуги та енергоносії –1666,2тис.грн. (9,0%)

На видатки по галузі «Освіта» спрямовано 7222,2тис.грн., з них на фінансування дошкільної освіти – 601,2тис.грн., загальної середньої освіти – 6259,2тис.грн. На оплату праці з нарахуваннями спрямовано 5805,0тис.грн., або 80,3 % , оплату спожитих комунальних послуг та енергоносіїв 908,6тис.грн., або 12,6 %.

На галузь «Соціальний захист та соціальне забезпечення» за рахунок трансфертів із державного та місцевих бюджетів спрямовано 63922,7тис.грн., з них на оплату пільг та субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 5776,4тис.грн.,  на надання пільг та субсидій населенню на відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу – 8479,4тис.грн., послуг зв’язку, пільговий проїзд населення та послуги зв’язку – 184,9тис.грн., та надання допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 48098,4тис.грн.

По установах культури проведені видатки становлять 288,1тис.грн.,

На забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування (районної ради) спрямовано коштів у загальній сумі 1196,8тис.грн.

Аналізуючи виконання  бюджету в розрізі напрямків використання коштів, необхідно, перш за все, зазначити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. За звітний рік на виплату заробітної плати з нарахуваннями по всіх галузях, видатки на які здійснюються з районного бюджету спрямовано 22321,4тис.грн., оплату спожитих комунальних послуг та енергоносіїв – 2598,6тис.грн., продуктів харчування – 442,9тис.грн. та використаних медикаментів – 407,2тис.грн.

За січень-вересень поточного року до районного бюджету надійшло з державного бюджету 986,4тис.грн. базової дотації, що становить 100,0%  до затвердженого плану.

До загального фонду районного бюджету надійшло субвенцій з державного бюджету на суму 92736,9тис.грн., в тому числі на:

• виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 48107,7тис.грн.;
  • надання пільг і субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу –  14255,8тис.грн.;
  • утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 602,3тис.грн.

Протягом І кварталу поточного року до районного бюджету з інших місцевих бюджетів району на вирішення питань соціального характеру перераховано 226.5тис.грн. «Інших субвенцій», а саме:

– Топорищенською сільською радою – 63,6тис.грн.;

– Радицькою сільською радою – 26,0тис.грн.;

– Іршанською селищною радою – 176,3тис.грн.;

– Новоборівською селищною радою – 172,7тис.грн.;

– Хорошівською селищною радою – 411,8тис.грн.

« (Попередня новина)

Схожі новини