Вівторок, Листопад 5th, 2019

Понад півмільйона гривень отримали родини області, які оформили договір із муніципальними нянями

На Житомирщині вже більше 80 родин скористалися фінансовою підтримкою від держави за проєктом «Муніципальна няня». Ці родини щомісяця отримують відшкодування по 1 тис. 626 грн за послуги няні для своєї дитини віком до 3-х років.

До кінця 2019 року всі регіони країни отримають єдину оперативно-диспетчерську службу

Закупівлі автомобілів, обладнання і програмного забезпечення для диспетчерських та оснащення центрів підготовки працівників екстреної медицини є складовими пілотного проекту розвитку системи екстреної медицини у 2019 році.

Понад 850 «теплих» кредитів оформили жителі та ОСББ Житомирщини з початку року

Упродовж січня-жовтня цього року жителі Житомирщини оформили 770 «теплих» кредитів, ще 82 кредити на утеплення будинків видали для ОСББ в області.

Розпочалась реєстрація лікарень в електронній системі охорони здоров’я

З 1 листопада функція стала доступна у трьох медичних інформаційних системах (МІС). Підключення до МІС є однією з трьох ключових вимог Національної служби здоров’я для підписання договору у 2020 році.