Середа, Листопад 6th, 2019

На Житомирщині 27 родин учасників АТО/ООС та воїнів-інтернаціоналістів придбали житло за державні кошти

Завдяки державній підтримці цьогоріч на Житомирщині 27 родин із числа учасників АТО/ООС, учасників бойових дій на території інших держав та ВПО вже придбали житло.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 06 листопада 2019 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Богдана Баранівського, за участі членів колегії та запрошених представників райвійськкомату і в. о. старост.

Президент доручив до кінця року ліквідувати тотальну корупцію у сфері архітектурно-будівельного контролю та містобудування

Президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності до кінця 2019 року ліквідувати тотальну корупцію у сфері державного архітектурно-будівельного контролю та містобудування.