Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 06 листопада 2019 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Богдана Баранівського, за участі членів колегії та запрошених представників райвійськкомату і в. о. старост.

На порядок денний виносилися питання: про легалізацію зайнятості, оплату праці та забезпечення мінімальної заробітної плати на підприємствах району усіх форм власності; про підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшла на адресу райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року; про хід виконання державного завдання по осінньому призову на строкову військову службу та відбору громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

Заслухавши доповідачів та співдоповідачів з вищезазначених питань, присутні активно долучилися до обговорення, вносили свої зауваження та пропозиції. Члени колегії проголосували за проекти рішень з урахуванням внесених змін і доповнень.

Схожі новини