Уряд представив національну програму «Велике будівництво»

Уряд представив національну програму «Велике будівництво», в рамках якої планують за 12-18 місяців побудувати в Україні 100 дитячих садків, 100 шкіл та 100 стадіонів.

Про програму говорили сьогодні, 8 листопада, під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Участь у нараді взяли голова ОДА Віталій Бунечко та його заступник Наталія Остапченко.

Головне завдання програми – концентрація ресурсів на найнеобхідніших об’єктах інфраструктури, а не розмазування ресурсів «тонким шаром» по тисячах об’єктів, кожен з яких будується роками.

За словами Олексія Гончарука, усі об’єкти мають бути яскраві, безпечні, адже будуються для дітей, та мати надійні інженерні мережі.

Джерела фінансування програми:

-обласний бюджет;

-ДФРР;

-бюджети місцевих рад для закупівлі обладнання та дріб’язку;

-субвенція МОНу на обладнання.

Відповідно до програми новозбудовані чи реконструйовані об’єкти мають відповідати наступним вимогам:

-енергозберігаючі технології;

-використання сучасних будівельних технологій;

-обов’язкове отримання по готових об’єктах паспортів енергоефективності;

-обов’язкове підключення об’єктів, що реконструюються і будуються, до надійних інженерних мереж.

Кожна область має до 15 листопада надати зведену інформацію про об’єкти, які планують реконструювати або будувати, а також їх візуалізацію.

Схожі новини