Вівторок, 12 Листопада, 2019

Про комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області

22 листопада з 13 до 14 години буде проведено комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення (ТСЦО) цивільного захисту області

Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» № 202-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

УВАГА! Важлива інформація для одержувачів пільг на житлово-комунальні послуги

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.