Понеділок, Грудень 2nd, 2019

Cироватки проти дифтерії їдуть у кожну область

У листопаді Україна отримала у якості гуманітарної допомоги 250 флаконів дифтерійного антитоксину. 150 з них були передані від ПРООН та ще 100 надало Посольство Республіки Індія в Україні. Про це повідомляє МОЗ України.

Нарада з питання формування районного бюджету

Перший заступник голови Хорошівської РДА Богдан Баранівський провів нараду з питання формування районного бюджету та перспективи роботи бюджетних установ у 2020 році.

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

З метою інформування про проблему СНІДу в світі та в Україні, шляхи інфікування та способи захисту від цієї хвороби, формування толерантного та адекватного ставлення до людей з діагнозом ВІЛ/СНІД

Віталій Бунечко закликає жителів області не реагувати на фейкову інформацію щодо укрупнення діючих громад

У соціальних мережах від жителів Житомирської області піднімається хвиля обурень про те, що управління адміністративно-територіального устрою та організаційної роботи Житомирської ОДА нібито не доводить до відома громадськість про етапи формування Перспективного плану.

Пенсіонерам області органи ПФУ провели перерахунок пенсійних виплат

Органи Пенсійного фонду України у Житомирській області провели перерахунок пенсійних виплат для 321,3 тис. пенсіонерів.