Нарада з питання формування районного бюджету

Перший заступник голови Хорошівської РДА Богдан Баранівський провів нараду з питання формування районного бюджету та перспективи роботи бюджетних установ у 2020 році.

Нарада відбулася за участі голови районної ради Андрія Ющенка, керівника апарату РДА Ігоря Ткача, начальника відділу фінансів РДА Лариси Пуліновської, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму РДА Олени Матвійчук,  заступника начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Галини Антонюк, голови Топорищенської сільської ради Ліни Зубрицької, голови Радицької сільської ради Тамари Яремчук.

Лариса Пуліновська  говорила, оперуючи цифрами, які кошти мають виділити зі свого бюджету сільські ради на належне функціонування шкіл, дошкільних закладів, клубів та  бібліотек.

Учасники наради висловлювали свої пропозиції та обговорювали попередні напрацювання планових показників сільських бюджетів.

Схожі новини